Serdecznie zapraszamy

Atutem naszego domu jego położenie. Znajduje się on w pięknym zacisznym miejscu na szlaku turystycznym w pobliżu części uzdrowiskowej Szczawnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, pijalni wód leczniczych, licznych szlaków turystycznych, rowerowych, kolei linowej z kompleksem narciarskim. W odległości 2 km od domu jest potok z wodospadem.

Jego położenie zapewnia ciszę i spokój, co stanowi główny atut domu. Jest idealnym miejscem wypoczynku dla każdego kto potrzebuje oderwać się od zgiełku miasta, a zarazem spędzić miło czas.

Posiadamy pokoje dwu, trzy i cztero osobowe z balkonami z których widoczne są malownicze krajobrazy. Na piętrze jest aneks kuchenny, w którym znajduje się lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa, kuchenka gazowa itp. W ogrodzie jest huśtawka, altana, grill z ławeczkami i stolikiem. Dla posiadaczy samochodów udostępnione są miejsca postojowe. Ceny pokoi są uzależnione od pory roku, sezonu a także czasu pobytu. W każdym pokoju znajduje się lodówka. Współpracujemy ze stadniną koni (Joanna Sarata), oraz z licencjonowanymi instruktorami snowboardu.

Wpłaty ustalonego zadatku należy dokonać po rezerwacji na konto lub przekazem.
Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do 12.00.

Oferujemy domowe posiłki - obiady. Goście mają dostęp do aneksu kuchennego. Lodówka do dyspozycji Gości na korytarzu. Akceptujemy zwierzęta.

Dane kontaktowe

Kwatery Prywatne
Anna Gębala
Pokoje do wynajęcia Szczawnica

adres:
ul. Świętego Krzyża 30
34-460 Szczawnica

telefon: 18 262-29-55
komórka: 600-801-990

e-mail: annagb@op.pl

Pogoda

Szczawnica

Wiatr:
Ciśnienie:

 
 

Kwatery Prywatne Anna Gębala

Kwatery Prywatne Anna Gębala - Pokoje do wynajęcia Szczawnica, Agroturystyka, Kwatery prywatne w Szczawnicy, Noclegi Szczawnica, Podhale